tłumacz przysięgły tłumacz przysięgły
tłumacz przysięgły
tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły języka angielskiego mgr Katarzyna Smagorowicz.

Wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/3229/05.

Tłumaczeniami zajmuję się od 1994 roku, jako tłumaczenia przysięgłe wykonuję od roku 1999. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie tłumacza oraz tłumacza przysięgłego, ale przede wszystkim zadowolenie oraz słowa uznania moich klientów podkreślają mój profesjonalizm. Bo właśnie on, a także rzetelność, staranność i szczególna dokładność cechuje moje tłumaczenia, gdyż mam świadomość, jaką rolę słowa odgrywają w dzisiejszym, wielonarodowym świecie.

Tłumacz przysięgły powinien być osobą odpowiedzialną, wszak jego praca może mieć decydujące znaczenie w wielu dziedzinach życia. Mając pełną świadomość, jak ważną rolę mogą odgrywać tłumaczenia oraz jakie skutki mogą nieść za sobą słowa, zwracam szczególną uwagę, by moją pracę cechowały profesjonalizm, dokładność, a przede wszystkim wierność oryginałowi.

Zważając na decydującą rolę czasu, jaką pełni on w biznesie, ale również w wielu sytuacjach życiowych, zawsze wywiązuję się z wcześniej podjętych zobowiązań terminowych.

Wpis na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości zobowiązuje mnie do określonego zachowania, a więc również do zachowania bezwzględnej tajemnicy powierzonych mi informacji.

Do grona moich klientów należą między innymi międzynarodowe firmy konsultingowe, przedsiębiorstwa państwowe, banki oraz klienci indywidualni.

Staram się, aby moje tłumaczenia były jak najbardziej wierne oryginałowi. W każdym tłumaczeniu zwracam więc szczególną uwagę na to, by zachować specyfikę tłumaczonych języków. Stąd moje tłumaczenia nie są dosłowne (do czego nie zmusza mnie tłumaczenie przysięgłe), a najlepiej jak to tylko możliwe odzwierciedlają sens tekstu. Co bardzo ważne dla moich klientów moje tłumaczenia wykonuję również z zachowaniem oryginalnych formatów, a także na dowolnych nośnikach danych. Duża część klientów składa zlecenia przez internet. Istnieje również, po wcześniejszych ustaleniach, możliwość odebrania i następnie dostarczenia tłumaczonego tekstu bezpośrednio do klienta.

Obsługa konferencji, spotkań oraz obsługa wizyt zagranicznych gości to kolejne z usług świadczonych przez moją firmę. Oprócz tego klienci mogą również poprzez moją firmę zlecić usługi przedstawicielskie na rzecz osób i instytucji krajowych i zagranicznych.


Kontakt
Katarzyna Smagarowicz
tel kom : 601 416 844
emial : biuro.kjs@gmail.com
Skype: katarzynasma
tłumacz przysięgły